widok na nowoczesny apartamentowiec w Katowicach, w którym mieści się luksusowy apartament do sprzedaży

Apartament w Katowicach

Ekskluzywny apartament na sprzedaż o powierzchni 107,52 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach (woj. śląskie) za cenę 956 928 zł.
Apartament idealnie nadaje się dla właścicieli firm, kadry managerskiej albo przedstawicieli wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, notariusze), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do centrum (5 min.), a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Apartament 2-kondygnacyjny, bardzo prestiżowy, przy którego budowie oraz wykończeniu korzystano z najlepszych gatunkowo materiałów. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Apartamentowiec z windą. Budynek bezpieczny (ochrona, monitoring, wideofon) i nowoczesny na zamkniętym terenie z placem zabaw i ogrodem, w spokojnej okolicy oraz najbliższym sąsiedztwie Parku Śląskiego.

Apartament składa się z:
Na PIERWSZYM POZIOMIE:
– salonu
– tarasu
– kuchni
– garderoby
Na DRUGIM POZIOMIE:
– 3 pokoi
– 3 tarasów
– przedpokoju
– łazienki
– wc

Apartament z możliwością nabycia podziemnego miejsca parkingowego w cenie 29 000 zł oraz komórki lokatorskiej w cenie 5 000 zł.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1474)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 784 554 364
e-mail: k.badan@wgn.pl

Data publikacji: 19-05-2016
Print Friendly, PDF & Email