na zdjęciu wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem w Katowicach

Apartament w Katowicach

Ekskluzywny apartament do wynajęcia (3 pokoje) o powierzchni 63 m2 usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Katowicach (woj. śląskie) za cenę 3 100 zł/m-c.
Apartament z garażem podziemnym. Apartament o wysokim standardzie.

Rozkład pokoi w apartamencie przedstawia się następująco: salon + kuchnia + balkon + sypialnia + gabinet/pokój dziecięcy + łazienka + pomieszczenie gospodarcze

Apartament zlokalizowany jest na strzeżonym, elitarnym osiedlu, w bardzo dobrej lokalizacji. Na wyposażeniu apartamentu niezbędny sprzęt AGD oraz RTV min. telewizor 55 cali, zmywarka, odkurzacz, żelazko. Apartament w cenie najmu 3 100 zł/m-c + media. Kaucja w wysokości 1,5 ceny miesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-10471)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 19-05-2016
Print Friendly, PDF & Email