na zdjęciu siłownia w apartamencie na sprzedaż

Apartament w Gdańsku

Do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 97 m2 położony na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w dzielnicy Jelitkowski Dwór, w Gdańsku za cenę 1 067 000 zł.
Apartament w stanie deweloperskim. Niepowtarzalny, przestronny apartament w przepięknej okolicy. Gotowy do dowolnej adaptacji.

Mocnym punktem oferty są liczne udogodnienia, jakie czekają na przyszły mieszkańców w budynku, a do których zaliczyć można między innymi saunę oraz siłownię.

Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras. Bardzo niskie koszty utrzymania. Rezydencja jest w pełni ogrodzona i monitorowana, co gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo mieszańców. Istnieje możliwość wykupienia komórki lokatorskiej.

Budynek z windami.

W okolicy pełna infrastruktura społeczna, komercyjna i komunikacyjna. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Prezydenta Ronalda Regana gwarantuje idealne miejsce relaksu. Kompleks budynków oddalony od Morza Bałtyckiego o kilkaset metrów. (171-69)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 56 642 75 75

Tel. +48 533 446 700

e-mail: s.brochocki@wgn.pl

Data publikacji: 10-02-2016
Print Friendly, PDF & Email