na zdjęciu salon apartamentu w Krakowie

Apartament w Krakowie, Stary Kazimierz

Niezwykle luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 126,40 m2 dla najbardziej wymagających klientów., Apartament znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku.
Prestiżowa lokalizacja – Stary Kazimierz. Cena: 2 457 000 zł. Z okien rozciąga się przepiękny widok na panoramę Krakowa i Wawel. Apartament położony jest w kamienicy. Zamontowany inteligentny system sterowania instalacją.

Na podłogach twarde drewno dębowe, co podkreśla luksus.

Zrobione dwie łazienki z kamienia naturalnego. Naturalny kominek. Okna drewniane. Moskitiery. Duży balkon z pięknym widokiem. Instalacja alarmowa, telefoniczna, telewizyjna i internetowa. Wideodomofon. Systemowe klucze. Drzwi antywłamaniowe. Garaż na dwa samochody w parkingu podziemnym. Cichobieżna winda. Ogród wewnętrzny z fontanną. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 50.000 zł netto. Tylko dla wymagających. Apartament składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, 3 sypialni, 2 łazienek i dużego balkonu z pięknym widokiem na panoramę Krakowa i Wawel.

Cały obiekt jest w pełni monitorowany.

Kamienica położona jest w sercu Starego Kazimierza. Od północy Wawel i Stare Miasto, od wschodu Kazimierz, od północy Stare Podgórze a od zachodu Wisła i Dębniki. Stary Kazimierz to rejon tętniący życiem 24 godziny na dobę. Jednakże nieruchomość ta położona jest z zakątku dający poczucie intymności i ciszy. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. (048-3280)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

Data publikacji: 10-02-2016
Print Friendly, PDF & Email