na zdjęciu salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Bolesławcu

Apartament w Bolesławcu

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 52,62 m2 (3 pokoje) znajdujący się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 2015 roku, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 240 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania przez rodzinę, jak i inwestycja pod wynajem dla inwestora. Kupujący nie płaci prowizji.

Apartament składa się z dwóch poziomów. Apartament niezwykle przestronny, kompletnie wyposażony i wykończony. Wysoki standard i najlepszego gatunku materiały wykończeniowe.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój

Luksus użytkowania apartamentu podnosi zainstalowane ogrzewanie podłogowe w łazience na piętrze. A gwarancją bezpieczeństwa i spokojnego snu są rolety zewnętrzne. Apartament wraz z przynależną komórką lokatorską w podpiwniczeniu budynku (o pow. 7,74 m2). Apartament w atrakcyjnej lokalizacji – blisko pełna infrastruktura: przystanki autobusowe, szkoły, sklepy, przychodnie zdrowia.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego apartamentu. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-8537)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 14

Data publikacji: 29-11-2016
Print Friendly, PDF & Email