zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 72,30 m2 (2 pokoje) zlokalizowany na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w Szczecinie za 449 000 zł.
Apartament doskonale nadaje się dla singla albo pary.

Apartament składa się z dwóch poziomów:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– jadalnia
– kuchnia
– balkon
– łazienka
POZIOM 2:
– open space
– część sypialniana
– miejsce do pracy
– łazienka

Dużą zaletą apartamentu jest atrakcyjna lokalizacja – apartament znajduje się na terenie strzeżonego osiedla, ok. 7 minut samochodem od centrum, dogodny wjazd i wyjazd autostradą. Blisko niewielki skwer, sklepy, przystanek autobusowy, poczta. Dojazd do najbliższego centrum handlowego ok. 5 – 7 minut. Apartament świetnie nadaje się również pod wynajem dzięki bliskości Baltic Barracks.

Ekspozycja okien – kierunki północ, południe i zachód, co sprawia, że lokal jest bardzo jasny. Apartament wraz z przynależnym miejscem garażowym na parkingu podziemnym oraz komórką lokatorską (w cenie).

Apartament zaprojektowany i zaaranżowany przez znanego projektanta. Apartament ogrzewany z sieci miejskiej. Apartament do sprzedaży w opcji z pozostawieniem wyposażenia. Zapraszam na prezentację. Przy zakupie apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-7483)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 30 70 270
Tel. +48 606 641 999

Data publikacji: 29-11-2016
Print Friendly, PDF & Email