Apartament nad morzem

Do sprzedaży ekskluzywny apartament o powierzchni 50 m2 położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, nad morzem, w miejscowości Wisełka (woj. zachodniopomorskie) w cenie 390 000 zł.
Apartament 9 km od Międzyzdrojów. Bardzo wysoki standard: klimatyzacja, wysoki na 3 metry w środku, drewniana podłoga, kompletnie umeblowany i wyposażony, 77 metrów taras, plus miejsce parkingowe, wielka markiza elektryczna, drewniane elektryczne rolety, luksusowa kuchnia z aneksem kuchennym.

Mocnym atutem oferty jest prestiżowa lokalizacja – luksusowy apartament mieści się na zamkniętym osiedlu. Osiedle strzeżone.

Apartament znajduję się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu na którym znajduje się 50 apartamentowców. w Kompleksie znajduję się również podgrzewany basen dla dorosłych jak i osobny dla dzieci, sauna, 2 pralnie, plac zabaw dla dzieci, leżaki i miejsce do grillowania. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-6347)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 534 630 410

e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl

e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 12-01-2016
Print Friendly, PDF & Email