Apartament w Warszawie

Do sprzedaży luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,64 m2 położony na II piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 466 466 zł.
Rozkład pokoi:

salon

– kuchnia

– sypialnia

– łazienka

– przedpokój

– loggia

Apartament bardzo widny przez zastosowanie wysokich drewnianych okien. Projekt aranżacji widoczny w ogłoszeniu GRATIS – właściciel jest architektem, pomoże w urządzeniu pod klucz zgodnie z wizualizacjami lub w innym standardzie i wyglądzie. Dodatkowo miejsce w garażu podziemnym (27 tys. zł). Osiedle jest stale strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który daje mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Brak dostępnych lokali o podobnych parametrach od dewelopera. Planowany termin oddania mieszkania to II kwartał – Kwiecień – 2016 roku. Apartamenty firmy Dantex są doskonałą inwestycją kapitału ze względu na wyjątkowe położenie na mapie Warszawy. Bliskość Centrum Handlowego Arkadia (od lat największe centrum handlowe w Polsce), linii metra -przystanek Dworzec Gdański (600m) oraz linii tramwajowej (2 min pieszo). Dzięki usytuowaniu tuż przy linii metra, inwestycja w śródmieściu nigdy nie straci na wartości, niezależnie od koniunktury rynku. Ulica Burakowska przyciąga artystów i biznesmenów, ludzi różnych pokoleń, których łączy pasja życia i zamiłowanie do piękna. Począwszy od zabytkowej Fabryki Koronek, stanowiącej wzorcowy przykład rewitalizacji architektury poprzemysłowej, w której oprócz pracowni artystów mieszczą się m.in.: Sakana Sushi, Winiarnia Mielżyński, galerie wnętrzarskie i lifestylowe – Red Onion i Bed & Breakfast, Warsztat Woni – Marty Gessler, salon fryzjerski Jagi Hupało, poprzez liczne sklepy oferujące designerskie meble i dodatki, a kończąc na Centralnym Domu Qultury, ulica Burakowska oferuje szereg atrakcji dla duch i ciała ? wyśmienitą kuchnię, imprezy kulturalne, koncerty, wernisaże i wystawy znanych artystów oraz światowej klasy design. Uzupełnienie tej oferty stanowią pobliskie centra handlowe: Arkadia oraz kameralny Klif, wyróżniający się wysokim poziomem prezentowanej oferty i ukierunkowaniem na najświeższe trendy w modzie.

Metro oraz aleja Jana Pawła II z licznymi połączeniami komunikacyjnymi zapewniają dogodny dojazd w każde, nawet najbardziej odległe miejsce stolicy. Apartament idealny do wynajmu – lokata kapitału z najwyższa dostępna stopą zwrotu. Ofertę tą cechują doskonałe WARUNKI ZAKUPU. Płatność w bardzo dogodnych transzach (10-90%) – Teraz płacicie Państwo 10% wartości nieruchomości – resztę po odbiorze kluczy – II kwartał 2016r. – możliwość lokaty środków na ponad pół roku lub spokojne staranie się o kredyt – możliwa pomoc w formalnościach kredytowych. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-5376)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Data publikacji: 13-01-2016
Print Friendly, PDF & Email