salon i jadalnia w apartamencie na sprzedaż w województwie zachodniopomorskim

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż o powierzchni 27,29 m2 położony w 5-kondygnacyjnym budynku w województwie zachodniopomorskim w cenie 182 734 zł.
Apartament położony zaledwie 250 metrów od linii brzegowej Bałtyku i 15 minut jazdy od Kołobrzegu.

Pokoje wchodzące w skład apartamentu:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– taras
– przedpokój

Luksusowy apartament dostępny jest w stanie wykończonym bez mebli ruchomych lub w pełni umeblowany. Do apartamentu możliwe nabycie miejsca postojowego w hali garażowej lub miejsca postojowego na terenie odkrytym.

Apartament zaprojektowany z pasją. Załączone wizualizacje apartamentu prezentują dokładnie to, co dostają Państwo w cenie, jeśli zdecydują się na zakup apartamentu w pełni wyposażonego. Oferujemy Państwu nowoczesny wystrój i wykończenie z wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości od polskich oraz zagranicznych projektantów i producentów.

Apartament wybudowany przy użyciu materiałów najwyższego gatunku – materiały ścienne od Murascpec, firmy z brytyjską tradycją, produkującej tapety od ponad 125 lat. Materiały od Muraspec znajdują się w nawet najbardziej prestiżowych hotelach, biurowcach oraz rezydencjach w Polsce i na świecie. Ich produkty przechodzą najbardziej rygorystyczne testy odpornościowe i jakościowe, dlatego posiadają nasze zaufanie. (067-549)

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 09-04-2016
Print Friendly, PDF & Email