na zdjęciu apartamentowiec nad morzem, w którym znajduje się apartament do sprzedaży

Apartament nad morzem

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 38,61 m2 położony w 5-kondygnacyjnym budynku, nad morzem za cenę 250 193 zł.
Apartament w kameralnym kompleksie, który tworzy 5 nowoczesnych budynków o wysokości 5 kondygnacji, położonych w nadmorskiej miejscowości, 250 metrów od linii brzegowej Bałtyku. Zaledwie 15 minut jazdy od Kołobrzegu.

Apartament w spokojnej, nadmorskiej miejscowości idealnej do zamieszkania na stałe lub tymczasowo w ramach wypoczynku. Miejsce jak i obiekty szczególnie przyjazne cyklistom. Wzdłuż morza przebiega tu malownicza ścieżka rowerowa do Kołobrzegu, a w budynkach przewidziano specjalne pomieszczenia na rowery.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– taras
– przedpokój

Apartament sprzedawany w stanie wykończonym bez mebli ruchomych lub w pełni umeblowane. Do apartamentu możliwe nabycie miejsca postojowego w hali garażowej lub miejsca postojowego na terenie odkrytym.

Budynek, w którym znajduje się apartament, charakteryzuje się prostymi, modernistycznymi bryłami i starannie dopracowanymi szczegółami. Jego forma jest prosta i lekka w odbiorze, barwy wykończenia są neutralne i ciepłe. Zastosowane w apartamencie rozwiązania i doskonała lokalizacja zapewniają pełną funkcjonalność i wysoką jakość życia przyszłych mieszkańców. Istotne dla kompozycji tych obiektów są przestronne balkony i tarasy, wyjątkowo reprezentacyjne na najwyższych piętrach. Wszystkie budynki wykonane ze ścian Silka, zapewniających wysoką izolację akustyczną, dachy zaś zostaną pokryte dachówką ceramiczną.

Apartament w cenie brutto obejmującej 8% VAT. Apartament jest lokalem mieszkalnymi z możliwością meldunku i przeznaczeniem kwot uzyskanych ze sprzedaży innych nieruchomości na cele mieszkaniowe, ponadto kupujący nie płaci PCC. Cena miejsca postojowego zewnętrznego 10 tys. zł plus 23% VAT, cena miejsca postojowego w hali garażowej 29 tys. zł plus VAT.

Na dzisiaj przyjmowane są rezerwacje w kwocie 5 tys. kwoty rezerwacyjnej zaliczanej na poczet ceny apartamentu. Umowy przedwstępne po określeniu udziałów w apartamencie, nie później niż do końca czerwca br., umowy notarialne po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, nie później niż do końca marca 2017 r.

Powyższe informacje o apartamencie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny i mogą różnić się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem apartamentu. (067-547)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 09-04-2016
Print Friendly, PDF & Email