zdjęcie prezentuje nowoczesną kuchnią w apartamencie na sprzedaż w okolicach Legnicy

Apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za cenę 220 000 złotych. Apartament liczy 80,30 metrów kwadratowych powierzchni. Pierwsze piętro. Trzy pokoje.
Kamienica o dwóch kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji. Dużą zaletą apartamentu jest fakt, że można go podzielić na dwa osobne, niezależne apartamenty. Apartament wykończony materiałami najlepszego gatunku. W pokojach panele, w przedpokoju i łazienkach terakota, na ścianach gładź. Ogrzewanie gazowe oraz kominkowe. W cenie apartamentu pozostaje kuchnia w zabudowie, meble, sprzęt AGD, telewizor, pralka. Istnieje możliwość adaptacji strychu na własne potrzeby. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie przedstawia się następująco: salon + 2 pokoje + 2 łazienki z wc + 2 kuchnie + garderoba + 2 przedpokoje.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (152-722)

Kontakt:
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl
Tel. +48 726 118 979

Data publikacji: 12-04-2017
Print Friendly, PDF & Email