po lewej jadalnia, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament do sprzedaży w Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za cenę 245 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 64 metrów kwadratowych. Drugie piętro. Trzy pokoje.
Budynek o pięciu kondygnacjach. Centrum miasta. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Atrakcyjna lokalizacja to jedna z największych zalet tego apartamentu na sprzedaż. Apartament znajduje się bowiem nieopodal szkół, placów zabaw, przychodni, stacji benzynowej, punktów usługowo-handlowych, wyższych uczelni etc. W skład apartamentu wchodzą: salon + łazienka + pokój + balkon + sypialnia + aneks kuchenny + przedpokój. Apartament po kapitalnym remoncie.

Kolejne zalety apartamentu to niebywały prestiż wnętrza, elegancja i najwyższej jakości materiały Apartament znakomicie nadaje się dla poszukujących cichej lokalizacji, spokoju, zaufanych sąsiadów oraz dogodnego dojazdu do centrum.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (156-4954)

Kontakt:
e-mail: b.kasiuk@wgn.pl
Tel. +48 530 150 003

Data publikacji: 11-04-2017
Print Friendly, PDF & Email