na zdjęciu apartamentowiec we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament

Apartament do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, apartament na sprzedaż za 391 000 złotych. Apartament liczy 82,12 metra kwadratowego powierzchni. Trzecie piętro. Trzy pokoje.
Budynek o czterech kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji dla biura i jest zwolniony z opłaty podatku PCC. Do największych atutów apartamentu zaliczyć należy luksusowe wykończenie materiałami najlepszego sortu, wysoki standard, świetna lokalizacja oraz miejsce postojowe w podziemnym garaży (dodatkowo płatne 10 000 zł. brutto). Nie bez znaczenia są też zamontowane w oknach antywłamaniowe rolety, które gwarantują bezpieczeństwo, oraz nowoczesny system dozoru elektronicznego wraz z rejestratorami obrazu z kamer.

Apartament znajduje się w perfekcyjnej lokalizacji, na elitarnym osiedlu, blisko licznych punktów usługowo-handlowych, banków, szkoły, przedszkola, restauracji. to także świetny punkt pod kątem komunikacyjnym, skąd łatwo i szybko można dojechać do centrum handlowego oraz centrum miasta.. Apartament znakomicie nadaje się dla osób, które szukają komfortu oraz spokoju.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie wygląda następująco: salon + kuchnia + wc + antresola + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont apartamentu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (150-399)

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 796 582 443
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl

Data publikacji: 27-03-2017
Print Friendly, PDF & Email