na zdjęciu salon oraz aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Legnicy

Apartament do sprzedaży w Legnicy

Legnica, apartament do sprzedaży za 299 000 złotych. Apartament rozciąga się na 90 metrach kwadratowych powierzchni. Parter. Trzy pokoje.
Kamienica o trzech kondygnacjach. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Apartament położony w niezwykle atrakcyjnej okolicy, nieopodal szkoły, punkty usługowo-handlowe, stacje benzynowe, przychodnie zdrowia, place zabaw itp. Apartament wprost stworzony dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę oraz zaufanych sąsiadów.

Apartament o niesłychanie elitarnym, prestiżowym wnętrzu, które aż kipi elegancją, luksusem oraz najwyższym standardem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie przedstawia się następująco:
– salon
– garderoba
– łazienka
– 2 pokoje
– kuchnia
– przedpokój.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja oferowanego apartamentu do sprzedaży nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (156-4873)

Kontakt:
e-mail: b.kasiuk@wgn.pl
tel. +48 530 150 003

Data publikacji: 28-03-2017
Print Friendly, PDF & Email