zdjęcie przedstawia fragment salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży we Wrocławiu

Apartament do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, apartament do sprzedaży za 280 000 złotych. Apartament rozciąga się na powierzchni 40,65 metra kwadratowego. Pierwsze piętro. Kamienica z 1890 roku.
Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Apartament na sprzedaż wraz z całym znajdującym się w nim wyposażeniem, które zostało wliczone już w cenę. Do apartamentu przynależy piwnica. Apartament w znakomitej lokalizacji – to rewitalizowana okolica, gdzie już wkrótce pojawią się liczne kawiarnie, restauracje, galerie i księgarnie. Łatwy i szybki dojazd do Rynku (10 minut).

Apartament po niedawnym, generalnym remoncie. Wnętrza zaaranżowano w bardzo luksusowym stylu. Ekspozycja okien na stronę południową, dzięki czemu apartament jest niezwykle słoneczny i ciepły. Jest również przestronny dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń: 3,35 m – 2,78 m.

Apartament na sprzedaż składa się z: salonu/sypialni + łazienki + kuchni + przedpokoju. Zapraszam serdecznie na prezentację. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15824)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Data publikacji: 26-03-2017
Print Friendly, PDF & Email