na zdjęciu fragment wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Szczecin, apartament do sprzedaży w cenie 330 000 złotych. Powierzchnia apartamentu to 51,60 mkw. Apartament mieści się na parterze. W środku trzy pokoje.
Apartament znajduje się w budynku z 2007 roku na terenie monitorowanego i zamkniętego osiedla. Apartament na sprzedaż wraz z piwnicą o powierzchni 4 mkw.

Nowoczesne wnętrze, najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja to trzy najważniejsze atuty tego apartamentu. Warto również wspomnieć o przynależnym, pięknym ogrodzie z licznymi nasadzeniami kwiatów i roślin oraz tarasie (zadaszony).

Wnętrze apartamentu tworzy następujący układ pomieszczeń:
– salon
– przedpokój
– łazienka
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Królowej Jadwigi 1.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu.

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Pomagamy przy formalnościach z kredytem hipotecznym (czytaj niżej). Ten apartament może być twój za 1 355 zł miesięcznie (przy kredycie hipotecznym). (182-178)

Kontakt:
e-mail: j.wielgat@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 886 551 193

Data publikacji: 26-03-2017
Print Friendly, PDF & Email