na zdjęciu salon oraz kuchnia w apartamencie do wynajęcia w Szczecinie

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Szczecin, luksusowy apartament do sprzedaży za cenę 292 000 złotych. Powierzchnia tego apartamentu do sprzedaży to 63,56 metra kwadratowego. Czwarte piętro. Cztery pokoje.
Budynek z 1978 roku o pięciu kondygnacjach. Po przekroczeniu progu apartamentu w oczy rzuca się na pewni niezwykle zadbane i doskonale zaaranżowane wnętrze. Ważne jest również to, że apartament jest częściowo umeblowany (m.in. wyposażenie kuchni). Do apartamentu przynależy piwnica (4 m2). Apartament znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji – blisko sklepów, placów zabaw, przedszkola, szkoły, przychodni oraz terenów rekreacyjnych. Ten apartament może być twój za 1 100 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej).

Na koniec warto podkreślić, że apartament wykończono został z najlepszych jakościowo materiałów. Wnętrze apartamentu składa się z następujących pomieszczeń: salon + 3 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon + kuchnia + wc.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie. Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-361)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 10-04-2017
Print Friendly, PDF & Email