zdjęcie prezentuje ekskluzywne wnętrze w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Katowicach

Apartament do sprzedaży w Katowicach

Katowice, apartament do sprzedaży za 360 000 złotych. Apartament liczy 57 metrów kwadratowych powierzchni. Piąte piętro. Trzy pokoje.
Osiedle Tysiąclecia. Drapacz chmur o 13 kondygnacjach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie prezentuje się jak poniżej:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Tym, co wyróżnia apartament na tle konkurencji to z pewnością niecodziennie wysoki standard wykończenia wnętrza oraz nowoczesny styl. Kolejną zaletą jest sąsiedztwo terenów zielonych w postaci Parku Śląskiego. To także świetny punkt pod względem komunikacyjnym, gdyż blisko stąd do autostrady A4 oraz DTŚ.

Apartament wraz z przynależną doń lokatorską komórką i garażem. W cenie uwzględnione już zostały sprzęty AGD, lodówka, płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, okap, 2 telewizory. Serdecznie zapraszam do oglądania. Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie internetowej. Powyższe informacje o sprzedaży apartamentu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-11839)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02

Data publikacji: 16-03-2017
Print Friendly, PDF & Email