na pierwszym planie apartamentowiec w okolicy Poznania, w którym sprzedawany jest luksusowy apartament

Apartament do sprzedaży w okolicach Poznania

Poznań, apartament do sprzedaży za 219 000 złotych. Powierzchnia apartamentu to 55,78 metra kwadratowego. Trzecie piętro. Trzy pokoje.
Budynek z 2017 roku o czterech kondygnacjach. Uwaga – aż 97% wartości apartamentu kupujący płaci dopiero podczas zawarcia umowy notarialnej. Raz ustalona cena sprzedaży pozostaje niezmienna.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Unikatową zaletą apartamentu jest połączenie lokalizacji zarówno bliskiej centrum, jak i terenów zielonych, co daje nowym właścicielom wygodę szybkiego dojazdu do miasta i odpoczynki na łonie przyrody. Apartament niezwykle komfortowo wykończony, z ogrodem. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe. Apartament ogrzewany gazowo.

Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup apartamentu. Każdy kupujący zwolniony z opłat 2% podatku od nabycia. Każdy apartament z własną księgą wieczystą. Zapewniamy bezpieczna obsługę transakcji. Apartamenty sprzedawane za pośrednictwem międzynarodowego koncernu w obrocie nieruchomościami WGN. Kupujący nie płaci prowizji za czynności pośrednictwa. Zadzwoń lub napisz już dzisiaj i umów się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. (130-2173)

Kontakt:
e-mail: jacko@wgn.pl
Tel. +48 95 739 02 02
Tel. +48 511 709 037

Data publikacji: 16-03-2017
Print Friendly, PDF & Email