zdjęcie prezentuje wnętrze apartamentu do sprzedaży w Karpaczu

Apartament do sprzedaży w Karpaczu

Karpacz, apartament do sprzedaży za 390 000 złotych. Powierzchnia apartamentu to 85,80 metra kwadratowego. Drugie piętro. Cztery pokoje.
Kamienica o dwóch kondygnacjach. Apartament najbardziej odpowiadał będzie wielbicielom i amatorom gór.

Oprócz luksusowego wnętrza i najlepszych gatunkowo materiałów, oferowany apartament znajduje się w niesłychanie malowniczej i prestiżowej okolicy. W salonie uwagę zwraca stylowy kominek, a z okien oraz tarasu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na góry Karkonosze.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
PIERWSZY POZIOM: pokój gościnny + łazienka + garderoba + aneks kuchenny + sypialnia
DRUGI POZIOM: 2 pokoje + biblioteka + garderoba.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serdecznie zapraszam do prezentacji. Istnieje możliwość zamiany apartamentu na inny bądź willę/rezydencję we Wrocławiu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-14531)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Data publikacji: 26-03-2017
Print Friendly, PDF & Email