zdjęcie przedstawia salon w apartamencie do sprzedaży w okolicy Brodnicy

Apartament w okolicy Brodnicy

Luksusowy apartament na sprzedaż (3 pokoje) o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w okolicy miejscowości Brodnica (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 219 000 zł.
Apartament idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, również dzięki pobliskim szkołom, przedszkolu, sklepom, a także malowniczej plaży jeziora Górznieńskiego.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– garderoba
– balkon
– przedpokój
– łazienka

Apartament o bardzo wysokim standardzie wykończenia gotowy do zamieszkania bez żadnego wkładu finansowego. Zabudowa kuchni wraz z wyposażeniem AGD – w cenie. Apartament w doskonałej lokalizacji – pobliskie lasy i jeziora Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego swoim urokiem przyciągają wielu turystów, a ten apartament może tu być idealną bazą wypadową weekendową dla tych co cenią intymność i wysoki standard własnego lokum. Apartament z przynależną piwnicą o powierzchni 4,3 m2. (154-592)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 505 893 598
e-mail: p.jagusz@wgn.pl

Data publikacji: 07-06-2016
Print Friendly, PDF & Email