wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Tczewie

Apartament w Tczewie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży (3 pokoje) usytuowany na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w Tczewie (woj. pomorskie) za cenę 269 000 zł.
Apartament wykończony „pod klucz”, gotowe do natychmiastowego zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego.

Apartament z bardzo ciekawym i niestandardowym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– loggia

Apartament o wysokim standardzie. W kuchni meble w zabudowie ze sprzętem AGD, duża łazienka z wanną. Niewątpliwy klimat tworzy kominek, który znajduje się w salonie. Na podłodze deska Barlinecka, drzwi wewnętrzne drewniane, w oknach drewniane żaluzje. Apartament z relatywnie dużą piwnicą o powierzchni 5,51 m2.

Apartament w korzystnej lokalizacji – nieopodal Biedronka, Lidl, Carrefour, przedszkole i żłobek, przychodnia, place zabaw, tereny rekreacyjne. Przy bloku dogodne miejsca do parkowania.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz apartamentu za naszym pośrednictwem. (087-1363)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 360 441

Data publikacji: 07-06-2016
Print Friendly, PDF & Email