Wrocław apartament na sprzedaż

Do sprzedaży luksusowy, 4-pokojowy apartament o pow. 110,82 m2 położony na VI piętrze w 7-kondygnacyjnym apartamentowcu, na Ołbinie, we Wrocławiu za cenę 529 609 zł.

Apartament świetnie nadaje się również pod wynajem.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchennym (ze świetlikiem)
– 3 sypialnie
– 2 łazienki (jedna z garderobą, druga z wc)
– przedpokój.

Do każdego pokoju doprowadzona instalacja internetowa. Dzięki oknom dachowym mieszkanie jest niezwykle widne i dobrze doświetlone. Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. „Ołbin House” to budynek zlokalizowany przy ulicy Jedności Narodowej 97, w dzielnicy Śródmieście niedaleko Wzgórza Słowiańskiego, blisko centrum, Dworca Nadodrze, uczelni wyższych i w niedalekim sąsiedztwie szkół oraz terenów zielonych.
Budynek zbudowany z materiałów wysokiej jakości, posiadający cichobieżną windę docierającą do każdej kondygnacji. Budynek jest przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Nieruchomość do zakupu w standardzie deweloperskim tj. okna dachowe drewniane, zamontowane gniazdka, włączniki elektryczne oraz grzejniki, domofon, ściany pomalowane na biało. Mieszkanie kupujesz bezpośrednio od dewelopera- bez płacenia podatku od czynności cywilnoprawnych (2%). (014-15328)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 17
Tel. +48 796 569 710
e-mail: karolina.mydlowska@wgn.pl

Data publikacji: 19-02-2014
Print Friendly, PDF & Email