Warszawa apartament na wynajem

Apartament na wynajem w Warszawie.

Oferta adresowana głównie do zamożnych klientów, którzy którzy cenią komfort, luksus, wygodę w samym centrum stolicy. Przepiękny, 3-pokojowy apartament o pow. 109 m2 położony na III piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku, w samym sercu Warszawy, z miejscem postojowym pod budynkiem z klimatem karaibów za cenę 5 200 zł/m-c.

Ten ekskluzywny apartament wyposażony i umeblowany, z klimatycznym i ładnie wkomponowanym oświetleniem sprawia przyjemny i ciepły nastrój. Budynek położony na osiedlu zamkniętym, nowy, niski apartamentowiec 3 piętrowy, winda. Do Centrum – 1 stacja metrem, piechotą 10 minut, samochodem 1 minutę. Bardzo dobra lokalizacja. W poblizu znajdują się:
– Plac Unii Lubelskiej
– Metro Politechnika
– Łazienki Królewskie
– Pola Mokotowskie
– Belweder
– skwer Mieczysława Fogga.
Jednym słowem – w odległości 5-10 minut spacerem dostęp do wszystkich niezbędnych i zbędnych produktów, usług, w każdej z sfer wypoczynku. Zaproponuj swoją cenę! Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. (126-1101)

Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent: Andrzej Stankiewicz, tel: 668 820 559.

Kontakt:

Tel. +48 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Data publikacji: 02-02-2014
Print Friendly, PDF & Email