Ostrów Wielkopolski apartament do wynajęcia

Do wynajęcia ładny, komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 91,90 m2 położony na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku, w rejonie Zębców, w Ostrowie Wielkopolskim za cenę 1 800 zł/m-c.
Lokal usytuowany na poddaszu domu wolno stojącego.

Rozkład pomieszczeń:

– salon

– aneks kuchenny

– 2 sypialnie

– łazienka z wc

Lokal usytuowany w 3-letnim, nowym, ocieplonym domu o wysokim standardzie wykończenia. Na podłogach wyłożone kafle, okna dachowe, łazienka z wanną narożnikową i kabiną, ściany gipsowane oraz malowane. Na wyposażeniu pozostają wszystkie meble widoczne na zdjęciach bez sprzętu RTV, zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD (kuchenka, zmywarka, okap). W uzgodnieniu może pozostać także pralka automatyczna. Ogrzewanie c.o. gazowe z termy dwufunkcyjnej zasilającej ciepłą wodę wyłącznie dla tego lokalu, lub drugie ogrzewanie na eko groszek wspólne na cały budynek. Działka o pow. ok 800 m2 ogrodzona i zagospodarowana, część obsadzona zielenią, a znaczna część wyłożona kostką i przygotowana pod parking. Wynajem bez zwierząt. Czynsz najmu 1800 zł/m-c plus media. Kaucja zabezpieczająca zwrotna 4 000 zł. Polecam apartament komfortowo wykończony i bardzo przestronny. Zapraszam do prezentacji. (020-7659)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 665 600 670

e-mail: m.tomczak@wgn.pl

 

Data publikacji: 27-08-2014
Print Friendly, PDF & Email