Mielno apartament na sprzedaż

Do sprzedaży nowoczesny, 2-poziomowy apartament o powierzchni 100 m2 położony na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w centrum Mielna za cenę 499 000 zł.
Apartament z tarasem i widokiem na morze w stylowym budynku położonym tylko 50 m od plaży. Styl i położenie to niewątpliwe atuty apartamentowca zlokalizowanego blisko Mieleńskiej promenady i jednocześnie w centrum Mielna. W apartamentowcu na parterze znajdą się małe bary i kawiarnie oraz sklepy. Wnętrza mieszkania o powierzchni 100 m kw., liczonych po podłodze, zostało starannie zaprojektowane w sposób uwydatniający artystyczne wykształcenie i doświadczenie w stylizacji wnętrz dotychczasowych właścicieli, przy zastosowaniu szlachetnych materiałów jak dąb sezonowany przez kilkaset lat w Motławie i zastosowany na zasuwane drzwi aneksu kuchennego i łazienki oraz urządzone poprzez ciekawe połączenia stylowych mebli z wykończeniem i wyposażeniem.

 

Rozkład pomieszczeń:

I POZIOM:

– duży salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– taras

II POZIOM:

– sypialnia

 

Ogrzewanie gazowe z pieca dwuobiegowego sterowanego przez internet, z możliwością ustawiania parametrów temperatury we wnętrzu i temperatury cieplej wody. Do apartamentu możliwe nabycie miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem. Budynek oddany do użytku w 2002 roku, apartament nie wynajmowany. Podana cena brutto, sprzedaż z rynku wtórnego. (067-437)

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 608 621 626

e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Data publikacji: 15-09-2014
Print Friendly, PDF & Email