Leszno apartament na sprzedaż

Do sprzedaży nowocześnie urządzony, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m2 położony na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w Lesznie za cenę 185 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + wc + balkon.

 

Apartament z piwnicą. Podłoga: parkiet. Okna PCV z zewnętrznymi roletami. Częściowe wyposażenie zawarte w cenie. Parking ogólnodostępny dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane jest w atrakcyjnej okolicy – w pobliżu markety, galeria handlowa, szpital, szkoły, plac zabaw, las. Dogodne połączenie komunikacyjne. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-650)

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 723 520102

e-mail: m.olejnik@wgn.pl

 

Leszno apartament na sprzedaż, Leszno apartament sprzedaż, Leszno apartament 3 pokoje sprzedaż

Data publikacji: 20-09-2014
Print Friendly, PDF & Email