Katowice apartament na sprzedaż

Na sprzedaż 2-kondygnacyjny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m2 położony na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, na ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu Bażantowo, w Katowicach za cenę 749 000 zł.
Apartament całkowicie wykończony i umeblowany, sprzęt AGD, TV najwyższej klasy.

Rozkład pomieszczeń:
I POZIOM:
– duży, jasny salon
– przestronny balkon
– półotwarta kuchnia
– toaleta

I POZIOM:
– sypialnia
– łazienka
– 2 pokoje do własnej aranżacji.

W bloku znajduję się winda. Dodatkowy koszt: garaż i komórka lokatorska 50 tys. zł. Osiedle strzeżone, monitorowane, znajdują się na nim liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła podstawowa i gimnazjum, a także centrum sportowe oraz medyczne Signum. Zapraszam do oglądania. KUP Z NAMI NIERUCHOMOŚĆ – OPŁACIMY NOTARIUSZA!*

Warunkiem skorzystania z promocji KUP Z NAMI NIERUCHOMOŚĆ – OPŁACIMY NOTARIUSZA! jest skorzystanie z usługi pośrednictwa naszego biura przy kupnie nieruchomości oraz skorzystanie z oferty kredytowej naszego doradcy (bezpłatnie, jednak kredyt hipoteczny musi stanowić minimum 80% wartości nieruchomości) . Jeśli spełnione zostaną oba warunki przy kupnie tej samej nieruchomości – wówczas pokrywamy koszt TAKSY NOTARIALNEJ (w Kancelarii wybranej przez nasze biuro). Promocja obowiązuje do 31.07.2014 r. Regulamin oraz zasady współpracy z naszym biurem dostępne na stronie wgn-silesia.pl w zakładce Regulamin. (120-7535)

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo!
Zapraszamy do współpracy!

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 881 663 881
e-mail: m.jachowski@wgn.pl

Data publikacji: 29-05-2014
Print Friendly, PDF & Email