Inowrocław apartament na sprzedaż

Na sprzedaż duży, ładny, 3-pokojowy apartament o pow. 61 m2 położony na III piętrze w 5-kondygnacyjnym bloku, na osiedlu Rąbin za cenę 188 000 zł.

Do apartamentu przynależy duży balkon typu loggia. Lokal nie wymaga remontu, a jedynie odświeżenia wg własnych upodobań kolorystycznych.

Rozkład pomieszczeń:
– bardzo duży salon (25 m2)
– pokój (12 m2)
– pokój (7 m2)
– kuchnia (7 m2)

Standard wykończenia: okna PCV, w pokojach na podłodze panele, na ścianach gładzie, przedpokój – podłoga płytki, ściany tynk strukturalny, kuchnia – płytki i panele ścienne, wymienione drzwi wewnętrzne. Czynsz 400 zł z wliczonym ryczałtem na zużycie gazu. Właściciel otrzymuje regularnie zwroty z tytułu nadpłaty za ogrzewanie. Świetna lokalizacja w pobliżu sklepów, przychodni, marketów, szkół, przedszkola i żłobka. W cenie pozostaje umeblowanie w kuchni (także z zabudowaną lodówką) oraz szafy w przedpokoju. Zapraszamy na prezentację. Bezpłatne konsultacje z doradcą odnośnie kredytu hipotecznego – 27 banków w jednym miejscu! (037-1081)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 834 448
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl

Data publikacji: 22-02-2014
Print Friendly, PDF & Email