Częstochowa apartament do wynajęcia

Na wynajem ładny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w Częstochowie za cenę 2 300 zł/m-c.
Apartament wraz z wyposażeniem i miejscem parkingowym. Głównym atutem lokalu jest wysoki standard oraz lokalizacja.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

-przedpokój.

Budynek ocieplony. Stan techniczny budynku oceniany jako dobry. Zabezpieczenia: dodatkowe zamykane drzwi na klatkę schodową, domofon. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze na wizytę. Informację dot. nieruchomości zostały sporządzone na podst. oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobista weryfikację. Wszelkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje publikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Częstochowa Al. NMP 37. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz ma charakter informacyjny ? zalecamy weryfikację. (162-5)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 517 917 840

e-mail: t.tomaszek@wgn.pl

Data publikacji: 19-10-2014
Print Friendly, PDF & Email