Apartament we Wrocławiu, Śródmieście

Na wynajem luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 146 m2 położony na III piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku, w dzielnicy Śródmieście, we Wrocławiu za cenę 3 650 zł/m-c.
Apartament nad Odrą, bardzo jasny, przestronny oraz funkcjonalny, podzielony na strefę dzienną oraz strefę prywatną. Wysoki standard wykończenia z dbałością o detale. Do apartamentu przynależy piwnica, 2 balkony z widokiem na wał oraz miejsce postojowe na parkingu podziemnym. Budynek z ochroną oraz monitoringiem. Miesięczny czynsz wynosi 1 350 zł. Apartament po remoncie w pełni wyposażone.

Rozkład pokoi:

w STREFIE DZIENNEJ znajdują się: salon + wc + kuchnia + jadalnia + garderoba + kącik do pracy.

w STREFIE PRYWATNEJ znajdują się: sypialnia + pokój + łazienka + pomieszczenie gospodarcze.

Bardzo dobra lokalizacja, centrum Wrocławia, w pobliżu wiele lokali handlowo-usługowych. Możliwość kupna apartamentu. Cena sprzedaży 1 400 000 zł. Wynajem bezpośredni: najemca nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący. Zapraszam na prezentacje. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15607)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 15

Tel. +48 723 477 780

e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Data publikacji: 14-08-2015
Print Friendly, PDF & Email