Apartament we Wrocławiu, Krzyki

Do sprzedaży ekskluzywny apartament 4-pokojowy o powierzchni 102 m2 położony na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 399 000 zł.
Apartament 2-poziomowy w pięknie położonym budynku 4 mieszkaniowym, w stanie deweloperskim.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Budynek położony na granicy pięknie zagospodarowanego, malowniczego, zielonego parku. Apartament z balkonem, ma schody wewnętrzne oraz jest możliwość wejścia na każdą kondygnację apartamentu z wspólnej klatki schodowej. Apartament a nawet kondygnacja /w mieszkaniu dwupoziomowych/ ma osobny pomiar zużytego ciepła, wody, prądu/-liczniki. Apartament ma zaprojektowane ogrzewanie gazowe i podłączenie ogrzewania z kominka.

Wykończenie apartamentu w stanie deweloperskim,w budynku znajduje się wspólna kotłownia gazowa, garaże w budynku do nabycia osobno, dodatkowo/cena do negocjacji/. Przy współpracy z biurem aranżacji wnętrz możliwe wykończenie nieruchomości przy koszcie od 490,00 zł za m2 powierzchni. Standard apartamentu obejmuje: na ścianach gładzie, na podłogach wylewki betonowe, stolarkę okienną i parapety, instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, instalację co wraz z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym, drzwi wejściowe. Całość materiałów projektowych wraz z pełnym opisem oraz niezbędną dokumentacją po kontakcie telefonicznym. Apartament usytuowany w spokojnej okolicy, graniczy z malowniczym parkiem.

Budynek powstał z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. W pobliżu pełna infrastruktura: przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, szpital, przychodnia. W budynku dostępne są jeszcze dwa apartamenty: dwupoziomowe: 109,00 m2 i jednopoziomowe: 113,7 m2 na parterze wraz z ogródkiem. Wszystkie apartamenty w stanie deweloperskim. Całość nieruchomości ogrodzona. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Gorąco polecam. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami , pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa , mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobista weryfikację. Oferta 0%!-Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości. (150-346)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 693 069 905

e-mail: m.drogowska@wgn.pl

Data publikacji: 21-01-2015
Print Friendly, PDF & Email