Apartament we Wrocławiu

Do sprzedaży luksusowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 128,13 m2 położony w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 100 000 zł.
Apartament należy do prestiżowej inwestycji apartamentów Zielona Etiuda w dzielnicy Krzyki. Nieruchomość z olbrzymim potencjałem. Atutem apartamentu są: przestronność, wygoda i ogromne możliwości aranżacyjne, które pozwalają na wykreowanie wyjątkowego wnętrza zgodnie z własnymi gustami i potrzebami.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + aneks kuchenny + taras + 3 pokoje + łazienka z wc + osobne wc + przedpokój.

Wysokość stropów: 2,90 m. Do apartamentu przynależą piwnica i taras. Wysoka jakość wykończenia. Nad aneksem kuchennym zainstalowany pochłaniacz wilgoci. Klimatyzacja (chłodzenie i dogrzewanie). W apartamencie dostępny wideofon i monitoring osiedla, ulicy oraz basenu. Dodatkowe przestrzenie wspólne: pralnia i suszarnia. Wykupiony udział we własności basenu. Dwa miejsca postojowe w parkingu podziemnym (osobna KW; miejsca parkingowe i udział we własności basenu wliczone w cenę mieszkania). Osiedle Zielona Etiuda. Apartamenty należy do najbardziej prestiżowych i niezwykłych inwestycji na terenie Wrocławia w ostatnich latach. Wśród mieszkańców Zielonej Etiudy są m.in. przedstawiciele świata finansów i biznesu, zarówno polscy obywatele, jak i cudzoziemcy. Osiedle Zielona Etiuda zostało oddane do użytku w 2010 roku. Budynki mają od jednej do czterech kondygnacji. Osiedle jest wyjątkowo ciche i bezpieczne. Osiedle zamknięte, z zapewnioną ochroną 24h oraz monitoringiem. Obcy nie mają wstępu na teren obiektu (wstęp gości i osób umówionych wyłącznie za zgodą mieszkańców osiedla). W apartamentach zainstalowane są wideofony, pełniące jednocześnie funkcję monitoringu i łącza służące do kontaktu m.in. z ochroną, obsługą osiedla, ratownikami, instruktorami itd. Spokojni sąsiedzi. Fantastyczne miejsce do odpoczynku, projekt osiedla znakomicie pomyślany od strony funkcji rekreacyjnej i sportowej. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji: basen, siłownię, saunę, plac zabaw i inne urządzenia i przestrzenie do wspólnego użytku. Osiedle Zielona Etiuda mieści się w dzielnicy Krzyki, w pobliżu siedziby wrocławskiego ośrodka Polskiego Radia i Telewizji, przy średnio uczęszczanej ulicy. Szybki dojazd do centrum miasta. Sprawna komunikacja miejska – dojazd tramwajem do Rynku zajmuje ok. 15 minut. Znakomite połączenie z Bielanami Wrocławskimi i innymi miejscowościami należącymi do dynamicznie rozwijającej się gminy Kobierzyce (ok. 5-10 minut do Bielan Wrocławskich). Wyjazd na A4 i AOW. Nieruchomość idealnie nadaje się do zamieszkania albo pod zyskowną inwestycję. Zakup nieruchomości daje olbrzymie szanse korzystnego ulokowania kapitału. Oferta dostępna tylko w WGN Wrocław. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15675)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 20

Tel. +48 668 028 885

e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Data publikacji: 13-12-2015
Print Friendly, PDF & Email