zdjęcie przedstawia apartamentowiec w którym położony jest oferowany apartament

Apartament we Wrocławiu

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 45,14 m2 usytuowany na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Muchobór Wielki, we Wrocławiu za cenę 261 812 zł.
Apartament z rynku pierwotnego. Nowa inwestycja deweloperska, w podwyższonym standardzie.

Apartament jest słoneczny, przestronny, z dużymi oknami, położony na parterze nowoczesnej willi miejskiej, w której znajduje się łącznie 6 apartamentów.

Rozkład pokoi w apartamencie: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + hall + taras

Apartament z podziemnym garażem. Apartament doskonale zlokalizowany. Apartament w cenie 5 800 zł za metr kwadratowy. Apartament w stanie deweloperskim, bez białego montażu, do własnej aranżacji. Oferta bezpośrednia. Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa deweloper.

Apartament w bezpiecznej okolicy, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone. W otoczeniu niska, zadbana zabudowa.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3003)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 05
Tel. +48 502 266 024
e-mail: i.jasinska@wgn.pl

Data publikacji: 11-05-2016
Print Friendly, PDF & Email