na zdjęciu apartament na sprzedaż znajdujący się w Warszawie

Apartament w Warszawie

Luksusowy apartament urządzony w stylu klasycznym dla miłośnika sztuki. Apartament ma powierzchnię 40 m2, w skład której wchodzą trzy pokoje.
Świetna lokalizacja – Śródmieście, Stare Miasto, w Warszawie. Apartament położony jest na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Cena – 800 000 zł. Urządzony w stylu empire, salon otwarty na kuchnię, oddzielony od sypialni przesuwną szklaną ścianą przepuszczającą południowe światło poprzez obraz Starówki z nad Wisły. Dodatkowa przesuwna ścianka może oddzielić drugą małą sypialnię. Nowocześnie urządzona łazienka, z wc, dużą umywalką, przestronną kabina prysznicową, dobrze doświetlona. Kuchnia w pełni wyposażona w najwyższej klasy sprzęt AGD zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Oprócz funkcji mieszkalnej luksusowy apartament świetnie nadaje się pod wynajem hotelowy dla prestiżowych gości zagranicznych i biznesowych.

Apartament usytuowany na skarpie wiślanej, w romantycznym otoczeniu Starego Miasta. W samym centrum Starówki, na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, z widokiem na Wisłę oraz róg rynku. Doskonała, tętniąca życiem lokalizacja – klimatyczne kawiarnie, restauracje, galerie, słynny Park Fontann, muzea i uczelnie. Serdecznie zapraszam do oglądania. (126-2514)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Data publikacji: 07-02-2016
Print Friendly, PDF & Email