na zdjęciu wnętrze apartamentowca w Warszawie, w którym znajduje się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament w Warszawie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży za 3 213 000 zł w Warszawie. Apartament rozciąga się na rekordowej powierzchni 247 m2. Cztery pokoje. Parter apartamentowca.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + łazienka + przedpokój + 3 sypialnie + kuchnia. Do apartamentu przynależy ogród. Z okiem roztacza się imponujący widok na kościół St. Kostki oraz park.

Apartament położony jest w budynku, którego architektura nawiązuje do najlepszych wzorców modernizmu międzywojennego, a zastosowane rozwiązania funkcjonalne techniczne i materiały wykończeniowe (kamień drewno) nie mają równych na rynku warszawskim. Gwarancją bezpieczeństwa mieszkańców jest system kamer i alarmów z monitoringiem oraz zaawansowany technologicznie system antywłamaniowy. W budynku mieści się basen z kaskadą i przeciwprądem, przeszklona sauna , w pełni wyposażona siłownia, stacja uzdatniania wody i przestronny garaż na 12 samochodów.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8086)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Data publikacji: 25-09-2016
Print Friendly, PDF & Email