na zdjęciu wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż w Warszawie

Apartament w Warszawie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży za 515 000 zł w Warszawie (Śródmieście). Apartament liczy 37 metrów kwadratowych powierzchni. Drugie piętro w kamienicy. Dwa pokoje.
Apartament o niepotykanie wysokim standardzie, dla przykładu podłoga renomowanej firmy Villeroy Boch, meble kuchenne wykonane na zamówienie, całe AGD i RTV najlepszych, renomowanych firm.

Rozkład pokoi w apartamencie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Apartament odremontowany. W trakcie prac remontowych wymieniono także instalacje. Znakomita lokalizacja – apartament blisko metra oraz przystanków tramwajowych oraz autobusowych. Zaledwie kilka minut zajmuje spacer na Starówkę, jak i do ścisłego centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się Teatr Kamienica, Teatr Capitol, Teatr Narodowy, liczne restauracje oraz kawiarnie.

Wśród wielu zalet apartamentu i lokalizacji nie można zapomnieć o bezpłatnym parkingu dla mieszkańców wzdłuż wewnętrznej ulicy, na tyłach kamienicy, co z pewnością docenią posiadacze samochodów.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7811)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Data publikacji: 20-08-2016
Print Friendly, PDF & Email