widok na kamienicę w Warszawie, w której znajduje się oferowany apartament na sprzedaż

Apartament w Warszawie

Luksusowy apartament na sprzedaż za 610 000 zł w Warszawie. Apartament liczy 73 metry kwadratowe powierzchni. Czwarte piętro. Dwa pokoje.
Apartament znajduje się w niezwykle pięknej, zabytkowej kamienicy 1928 roku. To idealna propozycja dla tych, którzy prowadzą aktywne życie w mieście, a także dla tych z duszą artystyczną. Apartament świetnie nadaje się zarówno dla jednej osoby, jak i pary, a nawet jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie w doskonałej i prestiżowej lokalizacji – znakomity dojazd do centrum miasta zarówno samochodem (3 minuty), jak i komunikacją miejską (tramwaje, autobusy 10 minut). Możliwość parkowania na podwórku tylko dla mieszkańców kamienicy.

Apartament składa się z dwóch poziomów:
na PIERWSZEJ KONDYGNACJI: kuchnia + salon + gabinet + wc
na DRUGIEJ kondygnacji: sypialnia + łazienka + miejsce na relaks

Apartament niezwykle słoneczny, jasny, widny, a to dzięki dużej liczbie okien z widokiem na niebo oraz białej podłodze. Apartament w wysokim standardzie – sprzęt AGD nowy, jeszcze na gwarancji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację. (126-7845).

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Data publikacji: 10-08-2016
Print Friendly, PDF & Email