zdjęcie przedstawia lobby w apartamentowcu w Warszawie

Apartament w Warszawie

Do sprzedaży luksusowy apartament dla najbardziej wymagających klientów. Apartament liczy 161,70 metra kwadratowego powierzchni i znajduje się na III piętrze.
Budynek w dzielnicy Mokotów, w Warszawie. Cena – 2 100 000 zł. Wyjątkowy, komfortowy apartament o nowoczesnej architekturze (wyłożony piaskowcem).

Rozkład pokoi przedstawia się następująco: salon + 4 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki + toaleta + 2 garderoby + pralnia + 2 loggie.

Ponadto do apartamentu przydzielona jest komórka lokatorska i dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 50 tys. zł). Nietuzinkowy apartament starannie wykończony w wysokim standardzie. Apartament utrzymany w ciepłej kolorystyce, w pełni wyposażony w nowoczesne sprzęty, bardzo przestrzenny w pełni umeblowany. Apartament jest świetnie rozłożony – wyraźnie oddzielona jest część wspólna od sypialni, zapewniając w razie potrzeby dużo prywatności domownikom. Dzięki praktycznym garderobom, 2 zabudowanym szafom oraz pralni, łatwo zachować ład i porządek w samych sypialniach czy łazienkach. Budynek posiada wspólne dla mieszkańców zamknięte patio, na którym mogą się bawić dzieci (trawnik, trampolina). Doskonała lokalizacja na Mokotowie, w pobliżu parku Królikarnia, metra Wierzbno, Galerii Mokotów.

Komunikacja z centrum i innymi dzielnicami (metro, tramwaje, autobusy). Dojazd do Centrum zajmuje 5 minut metrem, 15 minut na lotnisko. W pobliżu pełna infrastruktura z przedszkolami, szkołami, sklepami oraz punktami usługowymi. Wokół bardzo dużo zieleni. Budynek jest monitorowany, również całodobowo objęty jest usługami pracowników firmy ochroniarskiej. (126-3221)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Data publikacji: 13-02-2016
Print Friendly, PDF & Email