zdjęcie prezentuje nowoczesny aneks kuchenny oraz fragment salonu w apartamencie do sprzedaży w Ustroniu

Apartament w Ustroniu na sprzedaż

Ustroń, apartament do sprzedaży za cenę 239 000 złotych. Apartament liczy 54 metry kwadratowe powierzchni. Trzecie piętro. Trzy pokoje. Wieżowiec o 11 kondygnacjach.
Wśród wielu atutów apartamentu warto wymienić na pewno atrakcyjną lokalizację, odremontowane wnętrze oraz umeblowaniem zawartym już w cenie sprzedaży. Apartament mieści się w bardzo spokojnej i cichej lokalizacji. Dużo zieleni. Nieopodal mamy przedszkole, żłobek, szkoła, dyskonty, targowisko, przychodnia, apteka, poczta. Zaledwie 5 minut od Rynku spacerem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie: aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + salon + łazienka + balkon. W cenie sprzedaży ujęte już zostało częściowe umeblowanie – meble kuchenne zrobione na zamówienie oraz sprzęt AGD renomowanej firmy. Z balkonu oraz okiem w sypialni roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Równicę i Czantorię.

Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi. Do apartamentu przynależy piwnica. Powyższe informacje o apartamencie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. (063-24734)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931

Data publikacji: 27-02-2017
Print Friendly, PDF & Email