widok na salon i aneks kuchenny apartamentu na sprzedaż

Apartament w Toruniu

Do sprzedaży ekskluzywny apartament 2-pokojowy o powierzchni 41,14 m2 położony na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Mokre, w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 260 000 zł.
Blok z cegły, bardzo dobra lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii AMC.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– aneks kuchenny

– przedpokój

– łazienka

Duży pokój z aneksem kuchennym (24 m2)- na jednej ścianie zabudowa kuchenna, sąsiednia z pojemną szafą wnękową (ok. 60 cm głębokości, 2 m. szerokości), balkon (4 m2). Sypialnia o powierzchni 9 m2- bardzo ustawna. Łazienka z oknem. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Apartament bardzo jasny i ciepły. Do apartamentu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,74 oraz wspólna suszarnia o powierzchni 12,88 m2 (bardzo wygodna opcja, właściwie nikt z niej nie korzysta). Niski czynsz administracyjny. Atrakcyjna lokalizacja, spokojna, bezpieczna ulica. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (100-2211)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 535 666 189

Data publikacji: 12-02-2016
Print Friendly, PDF & Email