Apartament w Szczecinie, Centrum

Do sprzedaży luksusowy apartament 3-pokojowy o pow. 137,46 m2 położony na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1930 roku, w centrum Szczecina za cenę 299 000 zł.
Apartament z dużym balkonem, świetnie położony w pobliżu Placu Grunwaldzkiego i Placu Rodła. Kamienicy w ubiegłym roku miała wymieniony dach oraz wyremontowaną klatkę schodową. Remont elewacji przewidziany jest na ten rok.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– 2 łazienki

– korytarz

– balkon

Pomiędzy pokojami i kuchnią są przejścia które zostały prowizorycznie zamknięte. Apartament o bardzo nietypowym układzie, dzięki czemu jest możliwość zamieszkania w nim 2 rodzin. Z najmniejszego pokoju (36 m2) jest wyjście na balkon z widokiem na ulicę. Ponadto w największym pokoju (40 m2) mamy tzw. wykurz i okna które wychodzą na balkon. Apartament do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi dzięki temu że jest zachowana oryginalna stolarka okienna oraz drzwiowa, a także historyczna sztukateria na sufitach. Dodatkowo podłoga w całym lokalu drewniana i wycyklinowana. Nieruchomość idealna na stworzenie w niej pracowni, atalie, bądź kancelarii. Kuchnia i łazienki z oknami. Wysokość mieszkania ok. 3,5 m. Ciepła woda z piecyka gazowego. W każdym z 3 pokoi mamy zachowany oryginalny piec kaflowy w którym właściciel zamontował grzałki elektryczne. Czynsz do wspólnoty na poziomie ok. 500 zł (tylko uwagi na brak wodomierzy), który zawiera fundusz remontowy i zaliczkę na wodę przy 2 osobach. Polecam z uwagi na cenę, położenie i interesujący rozkład. Zapraszam na prezentację. (105-5276)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 91 30 70 270

Tel. +48 606 641 999

e-mail: k.splawska@wgn.pl

e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 22-03-2015
Print Friendly, PDF & Email