na zdjęciu salon w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do sprzedaży (2 pokoje) o powierzchni 57,03 m2 położony na I piętrze, w 5- kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Gumieńce, w Szczecinie za cenę 299 000 zł.
Apartamentowiec z windą oraz podziemnym garażowcem.

Apartament składa się z następujących pokoi: salon + balkon + kuchnia + pokój + łazienka z wc + komunikacja + balkon/loggia

Apartament bardzo gustownie wykończony. Wysoki standard – na podłogach panele, ściany gładzone malowane, kuchnia w zabudowie. Apartament z możliwością dokupienia garażu w przyziemiu budynku – cena do uzgodnienia. Media: Gaz – brak. Ogrzewanie i ciepła woda – SEC

Okna drewniane. Czynsz (fundusz remontowy, inne opłaty eksploatacyjne, zarządzanie nieruchomością): przy 3 osobach 190 zł/miesiąc. Apartament nie jest obciążony kredytem. Polecam i zapraszam na prezentację apartamentu.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-515)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 130
e-mail: k.rudnicka@wgn.pl

Data publikacji: 01-06-2016
Print Friendly, PDF & Email