Apartament w Szczecinie

Do sprzedaży ekskluzywny apartament 2-pokojowy o powierzchni 42 m2 położony na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w dzielnicy Warszewo, w Szczecinie za cenę 239 000 zł.
Apartament słoneczny, nowoczesny i w pełni umeblowany. Z ogrodem ok. 30 m2.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Aranżacja w ciepłych kolorach beżu, aneks kuchenny, łazienka z kabina prysznicowa z funkcją masażu, telefonu, radia. Idealne miejsce do zamieszkania, w okolicy las, sklepy, takie jak Biedronka, apteka oraz przystanek autobusowy. Osiedle tworzy 10 budynków mieszkalnych 2- i 1-klatkowych. Teren osiedla kompleksowo zagospodarowany poprzez wykonanie pełnej infrastruktury, jezdni, chodników, oświetlenia, skwerów, ciągów pieszych oraz wyodrębnianie ogólnodostępnych miejsc postojowych ulic Maciejkowej, Limby i Jaworzynki. Zespól zabudowy wielorodzinnej niskiej usytuowany, rejonach Budynki mieszkalne budowane są metoda tradycyjna z wykorzystaniem wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i komponentów budowlanych. Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-6312)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 91 30 70 270

Tel. +48 606 641 999

e-mail: k.splawska@wgn.pl

e-mail: p.galazka@wgn.pl

Data publikacji: 07-01-2016
Print Friendly, PDF & Email