na zdjęciu salon w apartamencie do wynajęcia w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament do wynajęcia o rekordowej powierzchni 115 m2 (4 pokoje) usytuowany na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w Szczecinie, w dzielnicy Warszewo za cenę 4 000 zł/m-c.
0% prowizji od kupującego. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Apartament o niecodziennym komforcie urządzony w bardzo wysokim standardzie.
Rozkład pokoi w apartamencie:
KONDYGNACJA 1:
– salon
– balkon
– kuchnia
– wc
– hol
– klatka schodowa
– sypialnia
– łazienka
KONDYGNACJA 2:
– część biblioteczna
– taras
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka

Apartament wyposażony przy pomocy wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów. W salonie istnieje możliwość zainstalowania kominka. Komfort użytkowania apartamentu podnosi zainstalowane ogrzewanie podłogowe.

Dla mieszkańców posiadających samochody przewidziano miejsca w podziemiach budynku z automatyczną bramą wjazdową na pilota. Dodatkowo oprócz garażu do dyspozycji jest kilka miejsc postojowych pod budynkiem. Dużą zaletą apartamentu jest taras oraz balkon z pięknym widokiem na panoramę miasta. Apartament znajduje się na terenie kameralnego osiedla, w spokojnym sąsiedztwie. Łatwy i szybki dojazd do centrum. Brak opłat czynszowych, niskie koszty utrzymania (solary, oświetlenie led w całym mieszkaniu, możliwość wstawienia kominka). Obowiązuje kaucja. Zapraszamy na prezentację apartamentu. (105-7525)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999

Data publikacji: 20-12-2016
Print Friendly, PDF & Email