na zdjęciu salon oraz aneks kuchenny w apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 115 m2 (3 pokoje razem z tarasem) usytuowany na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2012 roku, w Szczecinie, dzielnica Gumieńce za cenę 430 000 zł.
Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Apartament niezwykle luksusowy i komfortowy. Cichy, w idealnym stanie o bardzo wysokim standardzie. Przy jego wykończeniu korzystano jedynie z najlepszych jakościowo materiałów (gres, panele, wysokiej klasy okna). Kuchnia bardzo nowocześnie wyposażona.

Luksusowy apartament składa się z dwóch poziomów:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– hol
– balkon
– sypialnia
– łazienka
POZIOM 2:
– pokój
– garderoba
– łazienka
– taras

Wraz z apartamentem można kupić miejsce garażowe na 2 auta oraz komórkę lokatorską (dodatkowo płatne). Ten apartament może być twój za 1 500 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Świetna lokalizacja – apartament znajduje się nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. Korzystna lokalizacja gwarantuje lokatorom szybką komunikację z centrum miasta, zapewnia prywatność, spokój i przestrzeń. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-447)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 05-11-2016
Print Friendly, PDF & Email