widok na ekskluzywne wnętrze w apartamencie w Szczecinie do sprzedaży

Apartament w Szczecinie

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o powierzchni 106 m2 (4 pokoje) mieszczący się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w Szczecinie (Gumieńce) a cenę 430 000 zł.
Apartament idealny dla trzyosobowej albo czteroosobowej rodziny. Apartament 2-poziomowy w nowym, niskim bloku. Apartament niezwykle jasny, słoneczny i przestronny. Wysoki standard – ściany malowane i gładzone, w łazience i kuchni glazura, w pokojach i przedpokoju na podłogach panele podłogowe o podwyższonym stopniu ścieralności (obiektowe), stolarka okienna renomowanej marki, podobnie jak antywłamaniowe drzwi.

Rozkład pokoi:
KONDYGNACJA 1:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój
– garderoba
– łazienka
– przedpokój
KONDYGNACJA 2:
– możliwość wydzielenia 2 odrębnych pomieszczeń i łazienki.

Ten apartament może być Twój za 1 091 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Znakomita lokalizacja – apartament mieści się bezpośrednim przy jeziorze Słoneczne, niedaleko głównych ciągów komunikacyjnych i centrum handlowego, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. Obok zagospodarowany plac dla dzieci, żłobek, przedszkole i szkoły, przychodnia zdrowia, dużo zieleni. Bardzo spokojni i życzliwi sąsiedzi. W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w apartamencie.

Przy transakcji zakupu apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-435)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882

Data publikacji: 11-10-2016
Print Friendly, PDF & Email