wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż w Szczecinie, na zdjęciu salon

Apartament w Szczecinie

Luksusowy apartament na sprzedaż (2 pokoje) o powierzchni 55,3 m2 położony na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1998 roku, w Szczecinie za cenę 240 000 zł.
Apartament niezwykle jasny, przestronny, słoneczny. Apartament doskonały dla każdego kto ceni spokój.

Rozkład pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Apartament w korzystnej lokalizacji – spokojna okolica, tereny zielone, zadbana zabudowa, blisko do sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, przystanków komunikacji miejskiej oraz placówek edukacyjnych. Czynsz: ok. 450 zł. Opłaty w czynszu: zaliczka na wodę ciepłą, zaliczka na ogrzewanie, śmieci, eksploatacja. Opłaty wg liczników: prąd. Woda ciepła: miejska. Ogrzewanie: miejskie. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, internet, telefon, TV kablowa. Apartament w stanie technicznym bardzo dobrym. W cenie apartamentu pozostaje: zabudowy stałe. Reszta do rozmów z właścicielem.

Każdy zainteresowany zakupem apartamentu za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont apartamentu. (170-551)

W razie wszelkich pytań (apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kontakt:
Tel. + 48 570 870 130
e-mail: k.rudnicka@wgn.pl

Data publikacji: 20-06-2016
Print Friendly, PDF & Email