na zdjęciu salon apartamentu na wynajem

Apartament w Słupsku

Na wynajem ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 74 m2 położony na VI piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu, na os. Piastów, w Słupsku (woj. pomorskie) za cenę 1 600 zł/m-c.
Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– loggia

Blok z windą. Czynsz wolny najmu 1.600,-PLN plus zużycie energii elektrycznej i gazu. Opłaty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej: 400,-PLN. Kaucja zwrotna: 2.500,-PLN. Jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika 1970,-PLN brutto. Łazienka wyposażona w wannę, umywalkę wbudowaną w szafkę łazienkową oraz WC. Apartament wyposażony w sprzęt AGD i RTV: lodówka, kuchenka z piekarnikiem, pralka, telewizor. Apartament w pełni UMEBLOWANY. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-4325)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 59 842 80 75

Tel. +48 607 385 481

e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Data publikacji: 03-02-2016
Print Friendly, PDF & Email