na zdjęciu ekskluzywne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Rawiczu

Apartament w Rawiczu

Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 37 m2 mieszczący się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w centrum Rawicza (woj. wielkopolskie) za cenę 139 000 zł.
Luksusowe wnętrze, najlepszego sortu materiały wykończeniowe, nowoczesna aranżacja oraz prestiżowa lokalizacja – to najważniejsze zalety tego apartamentu do sprzedaży. Apartament znajduje się nieopodal Rynku, targowiska miejskiego, kościoła, marketów, domu kultury. Nobilitujące sąsiedztwo – na parterze znajduje się kancelaria adwokacka, pozostałe lokale zamieszkują spokojni i bardzo sympatyczni sąsiedzi.

Apartament niezwykle jasny i słoneczny. Zawdzięcza to m.in. 3 dużym oknom od strony południowej. Ze wszystkich trzech okien śliczny widok na aleje z kasztanami. Apartament przeszedł kapitalny remont. Wymienione wszystkie drzwi i okna. Ściany i sufity wygładzone i wymalowane. Wymieniono na nowe legary i podłogę, na której położone są eleganckie panele. Nowe wszystkie instalacje: gazowa, elektryczna wraz z rozdzielnią, wodno-kanalizacyjna.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie:
– przedpokój
– łazienka
– open space (30 m2)
– aneks kuchenny
– salon
– strefa sypialniana

Apartament ekonomiczny w utrzymaniu, doskonały dla kogoś, kto chce uniknąć wysokich kosztów eksploatacyjnych: na całości energooszczędne oświetlenie LED, wysokiej jakości piec gazowy typu Turbo, dzięki czemu zużycie gazu jest zmniejszone nawet o 30%, miesięczny czynsz dla wspólnoty tylko 37 zł.

Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji sprzedaży apartamentu. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą apartamentu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na apartament. (146-1534)

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Data publikacji: 15-01-2017
Print Friendly, PDF & Email